Płacąc za zakupy w naszym sklepie, możesz wybrać jedną z poniższych form płatności. Do żadnej nie są doliczane dodatkowe opłaty. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.


1. Płatność online przez Przelewy24

Najpopularniejszą formą płatności w naszym sklepie, jest płatność w systemie Przelewy24. Ten popularny system pozwala na przeprowadzenie płatności błyskawicznych do większości polskich banków. Dzięki niemu, można również opłacić zamówienie przy pomocy kart płatniczych.

Wybierając tę formę płatności, informacja o opłaceniu Twojego zamówienia jest przekazywana do naszego sklepu praktycznie natychmiast. Dzięki temu wysyłka zamówienia jest realizowana niezwłocznie.


2. Przelew na nasz rachunek bankowy

Numer rachunku w mBank:

98 1140 2017 0000 4502 1206 0689 

Tuille Maciej Szypnicki

W tytule przelewu prosimy podać numer (identyfikator) zamówienia lub numer faktury

W tym przypadku, możesz opłacić zamówienie poprzez wykonanie zwykłego przelewu ze swojego rachunku bankowego, dokonując wpłaty w banku lub urzędzie pocztowym. Czas realizacji takiej transakcji, to z reguły od 1 do 3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku).

Akceptujemy mechanizm podzielonej płatności (split payment).

Pamiętaj, że wybierając taką formę zapłaty, Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji dopiero po zaksięgowaniu się kwoty na naszym rachunku bankowym.


3.PayPal


4.Faktura VAT z odroczonym terminem płatności (KREDYT KUPIECKI)

Wystawiamy Faktury VAT z odroczonym terminem płatności (14 dni) dla placówek publicznych.

W trakcie składania zamówienia prosimy o wybranie płatności przelewem i w komentarzu lu w wiadomości po zakupie dopisanie prośby o odroczony termin płatności.

W wiadomości do nas proszę podać poprawne dane do faktury oraz Dane płatnika (np. Urząd Miasta, Gmina etc.) oraz odbiorcy (np. Szkoła, Przedszkole)

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem na adres sklep@del-sol.pl lub telefonicznie +48 506282222

Akceptujemy mechanizm podzielonej płatności (split payment).

Mogą Państwo również złożyć zamówienie wysyłając wiadomość e-mail.

W takim zamówieniu należy również podać: 

Dane płatnika (np. Urząd Miasta, Gmina etc.) oraz odbiorcy (np. Szkoła, Przedszkole)

oraz numer telefonu kontaktowego. 


Loading...